עימוד וגרפיקה בכל השפות   •   www.marzel.com   •   02-5834267

בלי לחץ

העקרונות והדרכים להתמודדות עם סטרס
– ספר לבכירים, מנהלים ועובדים –

ד״ר צחי פיינה

מהו סטרס? כיצד הוא משפיע על חיינו? מה הקשר בין סטרס למנהלים? כיצד סטרס קשור לעולם העבודה שלנו? כיצד ניתן לפתח כושר התמודדות עם השפעות הסטרס עלינו?

סטרס, בעברית לחץ או דחק, משפיע רבות על איכות חיינו. למעשה במינון ובתדירות גבוהה יכול להוות גורם בעל השפעות הרסניות על בריאותנו הגופנית והנפשית. מאידך, סטרס ברמות נמוכות יכול להוות גורם חיובי ולדרבן אותנו לממש את שאיפותינו בתחומים רבים בחיינו.

הסטרס פוגש למעשה את כולנו בצמתים רבים לאורך חיינו הבוגרים. הספר מיועד לכל אילו שמבקשים להעמיק, לחקור ולהבין את המנגנונים שמשפיעים על הסטרס. הספר פונה במיוחד לקהל המנהלים בכל הרמות ולעובדים בארגונים שונים. הוא מכיל ידע תיאורטי לצד מגוון אסטרטגיות אפקטיביות להתמודדות ומציג שמונה עקרונות פשוטים ליישום, לאימון יומיומי שיאפשרו את ויסות עוצמת השפעת הסטרס עלינו.

ד״ר צחי פיינה (מנע״ס), משתף במסעו האישי להבנת מקורות הסטרס, השפעותיו והדרכים להתמודדות אפקטיביות עמו. ניסיונו רב־השנים כמנהל בכיר במגוון ארגונים, השכלתו האקדמית וסקרנותו, הביאו אותו לכתוב ספר זה, העוסק בנושא מורכב, באופן קליל ופשוט תוך שימוש בדוגמאות רבות מחיי המנהל והעובד.

—————

210 עמודים בכריכה רכה, עם איורים ותרשימים בצבע.

עימוד: מרזל א.ש. — ירושלים

לרכישת הספר:
zfayena@gmail.com